czwartek, 27 czerwca 2013

balowe przebieranki

Krynica - lipiec, 2010 r.
Pan Biedronek
Wszyscy pewnie wiecie, że wybieramy się na turnus. Już w niedzielę wyjazd. Pakujemy walizki i gromadzimy wszelkie inne przydatne nam w trakcie turnusu rzeczy. Mamy jednak wielki damski problem - otóż nie wiemy, cóż mamy na siebie włożyć idąc na bal, nawet nie mamy pomysłu, za kogo się przebierzemy. Tak, bal przebierańców to tradycja każdego turnusu. W tym roku w mailu informacyjnym otrzymaliśmy taką informację: "prosimy o zabranie ze sobą strojów karnawałowych dla dzieci i rodziców na bal Pana Kleksa (tematyka strojów ściśle związana z wierszami Brzechwy wykorzystanymi w „Panu Kleksie”, np. Kaczka Dziwaczka, Leń, Dzik itp.)!!!". Wiem dodatkowo z przecieków, że adekwatnie do swojego przebrania dziecko z rodzicem będzie musiało wykonać piosenkę związaną z jego strojem... No to ciotki pojechały z tym pomysłem całkowicie...
Mielno - lipiec, 2011 r.
Leśny Skrzat
Bal na turnusie jest od zawsze. To taka chwila wytchnienia dla dzieci, ale także dla rodziców. Ciocie zawsze przygotowują jakieś przedstawienie, a potem są tańce i zabawa. Ciocie też się przebierają - taki bal to naprawdę wspaniała zabawa. Ja bardzo lubię przebierać Biniaszka i zawsze robię wszystko, by wyglądał fajnie, zresztą Binio uwielbia, kiedy ktoś mu prawi komplementy, nawet jeśli dotyczą tylko jego wyglądu czy stroju.
Łatwo nie będzie szczególnie że mam na wymyślenie strojów tylko dwa dni - dziś i jutro. A może ktoś będzie bardziej pomysłowy ode mnie? Dodam tylko, że nie uznaję gotowców .
Dziś w galerii nasze przebierańce na przestrzeni ostatnich kilku lat .
Dąbki - styczeń 2012 r.
Gwiazdor ;) 
Krynica - lipiec 2012r.
Bal kibica
Dąbki - styczeń 2013 r.
Jaskiniowcy :)

5 komentarzy:

 1. Piękne.. super przebrania.
  A teraz hmmm... wena twórcza rodzicom pomoze.
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Justynko, zaparło mi dech w piersiach...
  Pewnie strój już wymyśliłaś...Patrzę na zdjęcia i widzę, że masz świetne pomysły.Tatuś Robert z Gabrysiem jako sportowcy, super.
  Podziwiam wszystkie zdjęcia...
  Justynko, życzę Wam przede wszystkim słoneczka i ciepełka...Wiem, że będziecie bardzo zajęci ale zawsze znajdziecie czas na spacery...
  Niechaj omijają Was wszystkie kłopoty a tym bardziej choroby...
  Przesyłam buziaki i pozdrowienia.
  Pa Lusia

  OdpowiedzUsuń
 3. Patrząc na te piękne stroje wiem że sobie poradzisz:))))za każdym razem ślicznie wyglądacie:))Życzę Wam aby wszystko się na turnusie ułożyło jak najlepiej:)))Pozdrawiam bardzo serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamusia może przewrotnie zróbcie "Lenia"

  OdpowiedzUsuń
 5. Howdy! I know this is kind of off topic but I was wondering which blog platform are you using for this website?
  I'm getting tired of Wordpress because I've had issues with hackers and I'm looking
  at options for another platform. I would be fantastic if
  you could point me in the direction of a good platform.

  OdpowiedzUsuń