wtorek, 30 maja 2017

CZD- rok później


W połowie maja minął dokładnie rok od ostatniej brzuszkowej operacji Gabrysia i w związku z tym wydarzeniem znów odwiedziliśmy CZD. 
5 godzin w kolejce 15 minut w gabinecie lekarskim i na pół roku mamy z głowy ten zdrowotny przybytek. 

Zespolenie ma się świetnie :) podobno nawet minimalnie poszerzyło się :) dla nas najważniejsze, że działa <3 od grudnia zeszłego roku funkcjonujemy bez żadnego wspomagania farmakologicznego <    jedynie zdrowa dieta w tym dużo lodów🍦🍦a czasami nawet jakiś maleńki fastfoodzik 🍔Pani doktor pogratulowała nam tak znakomitego ogarnięcia tematu, uświadamiając, że jesteśmy w niewielkiej grupie pacjentów z MPD, którzy po tak poważnej operacji nie wrócili do CZD na poprawkę z powodu zastoju - znaczna część pacjentów z MPD po takiej operacji w ciągu pierwszego roku wraca na ponowne wyłonienie stomii z powodu problemów z drożnością jelita .
Nieskromnie dodam brawo my 👏👏 bo uwierzcie nie jest łatwo, dietetykiem to raczej żadne z nas starych nie będzie .

Jeśli mielibyśmy jakieś życzenia aktualnie to tylko by Gabs troszkę urósł na boki, bo póki co to tylko do góry mu wychodzi. Kolejna wizyta kontrolna w listopadzie, ale ta nie będzie już tak stresująca, będziemy z doktorami ustalać plan działania na czas grudniowej operacji kręgosłupa, by jelita w jak najlepszej formie przetrwały ten operacyjny czas.

͍͍͍͍͍͍

5 komentarzy:

 1. Super!
  Gratulacje dla Gabrysia i dla Was. Powoli do przodu. :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację brawo Wy:)))gratuluję,podziwiam i dalszych sukcesów życzę:)))Pozdrawiam serdecznie i dla Gabrysia całuski posyłam:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. No jasne, że brawo Wy. I oby dalej na blogu pojawiały się same tak dobre wiadomości. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. To fantastyczna wiadomość! Bardzo się cieszę :-) Serdeczności dla Was wszystkich!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo Wam wszystkim dziekujemy, można powiedzieć ze trochę pokonaliśmy siebie :) ściskamy wszystkich!!!

  OdpowiedzUsuń