piątek, 20 kwietnia 2012

1% = 100 % Biniaszkowej rehabilitacji

To już ostatnie 11 dni na rozliczenie podatku dochodowego za rok 2011, dlatego kolejny raz zwracamy się do Was o z prośbą o przekazanie 1% podatku naszemu synkowi. 
Gabryś od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce, to nieuleczalna choroba i tylko intensywna i regularna rehabilitacja daje Gabrysiowi szansę na poprawę jego funkcjonowania.  
Pragniemy zrobić wszystko co tylko jest możliwe by nasz synek był jak najbardziej sprawny, ale możemy to osiągnąć tylko poprzez intensywną rehabilitację. Niestety jest ona bardzo kosztowna, rocznie to kwota rzędu minimum 30.000 zł. Rehabilitacja metodą NDT Bobath, terapia logopedyczna, terapia widzenia, integracja sensoryczna, zajęcia pedagogiczne, terapia ręki, integracja odruchów – to tylko część z zajęć na jakie uczęszczamy z naszym dzieckiem, są one niezbędne w pracy z Gabrysiem a niestety NFZ ich nie dofinansowuje. 
Jako rodzice chcemy dać naszemu dziecku szansę na lepsze życie, jednak sami nie jesteśmy w stanie sprostać kosztom wszystkich potrzeb związanych z leczeniem i rehabilitacją. Dlatego zwracamy się do wszystkich  z prośbą o przekazanie naszemu synkowi 1% swojego podatku. 

Aby przekazać Gabrysiowi 1% podatku wystarczy wypełnić swój PIT jak poniżej:
wpisując numer KRS: 0000037904
koniecznie wypełniając rubrykę cel szczegółowy 1% (tylko wtedy wasz 1 % zostanie zaksięgowany na koncie Gabrysia) - 3829 GABRIEL MIŁKOWSKI


DZIĘKUJĘ !!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz