czwartek, 19 maja 2016

po operacji

Wczoraj popołudniu zgodnie z planem Gabryś przeszedł operację odtworzenia ciągłości przewodu pokarmowego. To bardzo poważna i trudna operacja, trwała ponad 5 godzin, ale najważniejsze, że się udała. Pierwszą pooperacyjną noc Gabryś spędził na OIT-ie, strasznie było nam żal, ale z drugiej strony wiedzieliśmy, że tak będzie najbezpieczniej dla niego. Dziś rano razem z nami wrócił na chirurgię :) !
I śpi, praktycznie cały czas, a to znaczy, że się regeneruje, zresztą sama nasza pani doktor powtarza, że należy mu się. Popołudniu dostał pierwszy worek żywienia pozajelitowego, teraz pozostaje modlić się żeby jelita zaczęły pracować i wróciła perystaltyka. A jeśli tak się stanie to po niedzieli pierwsze próby jedzenia buzią.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i modlitwę, za Wasze telefony i smsy :) i prosimy o więcej, tak aż nas wypuszczą do domu, coby dziecku starzy nie osiwieli ;)

6 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że Gabryś szybko wróci do formy! I tego mu życzę z całego serca :) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzielny Binio! Teraz wszystko wróci do normy i będzie dobrze :-) Pozdrowienia z Mediolanu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzielny, kochany Gabryś!!! z całych sił trzymam kciuk i myślę o Was ciepło!!! Ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się że to już za Wami:)))pozdrawiam serdecznie i dużo zdrowia życzę:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochani dziękujemy !!! każdego dnia budzimy w coraz lepszej formie choc jeszcze daleka droga przed nami... jednak najważniejsze że Gabryś ma tu wspaniałą opiekę a my poczucie bezpieczeństwa
  ściskamy Was wszystkich!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. WSPANIAŁY BENIO!!!!!!!! ZUCH CHŁOPAK!!!!!!!!
  JUSTYNKO, CHOCIAŻ BYŁAM DALEKO, TO CODZIENNIE MOJE PROŚBY KIEROWAŁAM DO OJCA NASZEGO W NIEBIE O OPIEKĘ NAD GABRYSIEM. ZAŚ DLA WAS KOCHANI, O SIŁĘ, NADZIEJĘ I WIARĘ, ŻE WSZYSTKO UŁOŻY SIĘ DOBRZE.
  CAŁUJĘ I SERDECZNIE POZDRAWIAM:)

  OdpowiedzUsuń