poniedziałek, 15 stycznia 2018

Wieści z Olsztyna

Wielki mały Człowiek dziś punktualnie o 8.30 zameldował się na bloku operacyjnym😱😱😱 operacja dla nas trwała prawie cały dzień bo od 9 do 16 - szło osiwieć... potem jeszcze dobre dwie godziny na POPie i wrócił do nas ❤❤❤ dość obolały, trochę jęczący, bardzo zmęczony i taki dzielny!!!! I jakby prosty - boimy zaglądać się pod koc...😨😨😨
Wielkie gratulacje i podziękowania dla naszych doktorów. Dr Paweł Grabala i dr Paweł Nosarzewski to cudotwórcy ❤❤❤ zapamiętajcie te nazwiska bo warto - są najlepsi!!!!
Dziękujemy Wam wszystkim 😍😍😍 za modlitwy, wsparcie, wiadomości i wszystkie zaciśnięte paluchy- czuliśmy Waszą moc ❤❤❤
Przed Gabrysiem trudna noc, ale widzimy że z minuty na minutę coraz lepiej! I oby z dnia na dzień czuł się coraz lepiej ❤ dla nas to też trudna noc, bo musimy zostawić Gabrysia na oddziale pod opieką medyków, ale Ci są wspaniali.
Ps. Zdjęcie z wczoraj, te wszystkie kabelki, maski, wkłucia są dla nas zbyt intymne by wrzucać je do sieci, obiecujemy zaktualizować fotkę jak Junior poczuje się lepiej 😘

7 komentarzy:

 1. Cudnie! Trzymam kciuki. Teraz będzie już na pewno tylko lepiej. Serdeczności :-) I Pozdrowienia dla Gabiego. A Wam życzę wielu sił i wytrzymałości. No i radości z codziennie poprawiającego się stanu Gabrysia :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochani tak się cieszę. Mam przeszklone oczy z radości. Widzę zdjęcie Gabrysia i serce mi się raduje. Tyle pięknych serc Was wspiera. <3 Brawo dla lekarzy i wszystkich opiekujących się Gabrysiem Brawo dla Niego, taki dzielny chłopak. Brawo dla Was, cudowni rodzice. Całym sercem wspieram, całym sercem podziwiam i cieszę się razem z Wami!!!!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochani!
  Justynko tak bardzo się cieszę. Wiedziałam, że Mateńka Was nie opuści i będzie cały czas czuwać. Gabryś jest bardzo, bardzo dzielny a Wy najcudowniejsi Rodzice.
  całuję Was mocno i serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo się cieszę z takich wieści:))nadal trzymam kciuki:))Pozdrawiam serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki piękny uśmiech przesyłasz nam Gabrysiu. Justynko, mam nadzieję, że teraz wszystko będzie dobrze. Co ja mówię, przecież musi być dobrze! Trzymam kciuki, aby słodziak jak najszybciej wrócił do formy, co przy tak wspaniałych rodzicach nie będzie trudne. Tulę Was wszystkich do serca :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo się cieszę, że jest dobrze. Teraz oby było lepiej. Ściskam mocno Gabrysia. Kochany i dzielny szkrab.

  OdpowiedzUsuń
 7. dziękujemy Wam wszystkim - wasze wsparcie, każdy nawet najmniejszy gest są dla nas nie ocenione
  ściskamy bardzo wciąż z Olsztyna

  OdpowiedzUsuń