sobota, 4 marca 2017

💗12💗


Dokładnie 12 lat temu w naszym życiu pojawił się Gabryś, nasz Gabryś. Przyszedł z całym swoim nieoczekiwanym "dobrodziejstwem", zatrzepotał rzęsami, wytrzeszczył te swoje wielkie ciemne oczyska a serce przyjęło dotychczas nam nie znany rytm, rytm miłości do dziecka, tej najpiękniejszej 💘, ponad wszystko i pomimo wszystko. Rodzicielstwo okazało się być dla nas ogromnym wyzwaniem, odtąd nic już nie było takie jak dawniej, ale nie było nawet takie jak oczekiwaliśmy, nasze życie przewróciło się do góry nogami. 
Dziś świętujemy 😊 ale też przytulamy Was wszystkich, bo jesteście, wspieracie nas, pomagacie nam, bo z Wami jest dużo łatwiej💞💞!!!
Kochany synku bądź zdrowy, bądź szczęśliwy, po prostu bądź💓.
Bycie mamą, Twoją mamą to najpiękniejsza i najważniejsza rola życiowa. 

8 komentarzy:

 1. Najdroższy Gabrysiu,
  z okazji 12 -tych urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego. Jesteś prawdziwym szczęściarzem ponieważ masz najwspanialszych Rodziców, którzy kochają Cię całym sercem.
  Całuję i serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Justynko
  nie mam pojęcia co się dzieje na Bloggerze. Znowu zniknęło mi kilka Ulubionych adresów blogowych. Cieszę się, że zwróciłaś mi uwagę.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego nasz Binaszko z okazji urodzin! Rośnij, rozrabiaj, podbijaj serca swoich czytelników. Po prostu bądź!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach ten przystojny Gabryś!!!!!!!!!!Życzę wszystkiego co najlepsze aby Cię spotkało,dużo zdrowia i wytrwałości:))))życzenia należą się również Twoim wspaniałym rodzicom:)))dużo siły Wam życzę i jak najwięcej radosnych chwil:))))Pozdrawiam serdecznie:)))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Gabrysiu! Samych radosnych chwil i sukcesów, nawet tych najmniejszych :-) No i żebyś spotykał na Swojej drodze samych uczciwych i życzliwych ludzi. Zdrówka i uśmiechów :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochani bardzo dziękujemy Wam wszystkim za życzenia, za pamięć, życzliwość a przede wszystkim za to że jesteście ! ogrom buziaków od nas i Gabrysia

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniały chłopiec. Ja również mam syna w podobnym wieku i również jest dla mnie najważniejszy.
  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Gabrysia:)

  OdpowiedzUsuń