środa, 9 maja 2012

1% = procent wielkich gestów

"Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń"

Gabryś i wielkie efekty rehabilitacji :)

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przekazali swój 1% podatku za rok 2011 na rzecz dalszego leczenia i rehabilitacji Gabrysia.

Gabrysiowi rodzice - Justyna i Robert MiłkowscyDziękujemy wszystkim, którzy kolejny bądź pierwszy raz przekazali swój 1% na rehabilitację Gabrysia. Dziękujemy również tym, którzy włączyli się w akcję rozpowszechniania naszego apelu - rodzinie, przyjaciołom, bliższym i dalszym znajomym, ale również wszystkim tym, którzy dla nas pozostaną anonimowi, a mimo to obdarzyli nas swoim ogromnym zaufaniem. Łatwiej  idzie się przez życie wiedząc, że ktoś cię wspiera, myśli o tobie, okazuje zainteresowanie i bezinteresownie pomaga. Dzięki Waszemu wsparciu wiemy, że nie pozostaliśmy sami w nierównej walce z chorobą Gabrysia. 


Wszystkie zgromadzone środki zostaną przekazane na regularną rehabilitację Gabrysia, wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne oraz zakup niezbędnego sprzętu. Dzięki intensywnej rehabilitacji - i na przekór wyniszczającej go chorobie - Gabryś, choć małymi kroczkami, wciąż robi postępy i "małymi kroczkami" idzie do przodu. Rehabilitacja i spotkania z ukochanymi terapeutami dają naszemu dziecku ogromną radość, a my widzimy tego efekty, dlatego tym bardziej jesteśmy wszystkim wdzięczni - dzięki Waszemu wsparciu Gabryś ma dostęp do regularnych zajęć.   

Jeszcze raz dziękujemy!


P.S. Chcielibyśmy podziękować każdemu z Was osobno, chociaż wysyłając "uśmiechnięte zdjęcie" Gabrysia, niestety ze względu na ochronę danych osobowych Fundacja nie udostępnia nam danych osób przekazujących 1% dla naszego synka. Wszystkie wpłaty wpłyną na Biniowe subkonto w ostatnim kwartale 2012 roku, wtedy udostępnimy listę wszystkich Urzędów Skarbowych przekazujących wpłaty dla Gabrysia. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz